Авторські статтіНовини

Вчені назвали, що спричиняє втрату зору

Серед багатомільярдного населення нашої планети близько 285 мільйонів людей мають проблеми із зором. Дані відомості повідомили у Всесвітній організації охорони здоров’я. Кількість жителів, які втратили зір повністю, становить 39 мільйонів.

За словами фахівців, ці показники були б значно менші, якщо люди відразу б бралися за вирішення цієї проблеми. Щоб не поповнити ряди тих, хто має діагноз “сліпота”, необхідно уважно ставитися до себе і свого здоров’я відповідно.

Першою причиною втрати зору може стати неправильне освітлення. Найкращим для людини є м’яке денне світло. До наступної причини відносять випромінювання моніторів. Ні для кого не секрет, що проводження великої кількості часу за комп’ютером, телевізором або смартфоном тягне до падіння зору. Якщо ж дивитися на екран при цілковитій темряві, варто зменшити яскравість самого зображення.

Експерти відзначають, дуже важливо не забувати про гігієну для очей. Якщо дівчата змивають макіяж, слизова оболонка ока піддається потраплянню залишків косметики. Дуже важливо вмиватися чистою і не холодною водою. Як би дивно не здалося, але носіння сонцезахисних окулярів допоможе знизити небезпеку погіршення зору. Ультрафіолетові промені, що випромінюються сонцем, шкодять очам і шкірі. Важливо не забувати про зм’ягчуючі креми, призначеним для області очей. Це допоможе шкірі завжди бути доглянутою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України