Авторські статтіЗдоров'я

Вчені назвали продукти, які сприяють довголіттю

Продукти, які люди вживають, сильно впливають на їх внутрішній і зовнішній стан. Вчені продовжують проводити дослідження, у спробах визначити точні властивості шкірного з продуктів.

Нещодавно ж таке дослідження провели у Варшаві, де вчені назвали продукти, які сприяють довголіттю.

Було проведено безліч тестів, завдяки яким вдалося з’єднання з’ясувати, що винні вироби, пиво і шоколад позитивно впливають на тривалість людського життя.

Виявилося, що антиоксиданти, що знаходяться в цих продуктах, добре засвоюються організмом і благотворно впливають на його стан. Також вони зменшують ризик онкологічних захворювань.

Досить несподівані результати. Адже зазвичай вчені стверджують, що спиртні напої і солодке шкодять нашому організму, проте це дослідження показує протилежний результат.

У будь-якому випадку, якими б корисними вони не були – все одно не варто зловживати шоколадом або спиртним, адже навіть вітаміни в надмірних кількостях можуть завдати шкоди організму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Прашај те го тој Поп-Атанасов за каква Македонија на овие наши простори во 9-ти век зборува, кога во тоа време со името Македонија се означувала една сосема друга област Тракија. Како може во 9-ти век да постои некаква македонска писменост, кога во тој 9-ти век не постоел македонски народ? Нека покаже било каков документ дека во тоа време на овие простори живеел накаков македонски народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.