Вчені назвали продукти, які сприяють довголіттю

Продукти, які люди вживають, сильно впливають на їх внутрішній і зовнішній стан. Вчені продовжують проводити дослідження, у спробах визначити точні властивості шкірного з продуктів.

Нещодавно ж таке дослідження провели у Варшаві, де вчені назвали продукти, які сприяють довголіттю.

Було проведено безліч тестів, завдяки яким вдалося з’єднання з’ясувати, що винні вироби, пиво і шоколад позитивно впливають на тривалість людського життя.

Виявилося, що антиоксиданти, що знаходяться в цих продуктах, добре засвоюються організмом і благотворно впливають на його стан. Також вони зменшують ризик онкологічних захворювань.

Досить несподівані результати. Адже зазвичай вчені стверджують, що спиртні напої і солодке шкодять нашому організму, проте це дослідження показує протилежний результат.

У будь-якому випадку, якими б корисними вони не були – все одно не варто зловживати шоколадом або спиртним, адже навіть вітаміни в надмірних кількостях можуть завдати шкоди організму.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Прашај те го тој Поп-Атанасов за каква Македонија на овие наши простори во 9-ти век зборува, кога во тоа време со името Македонија се означувала една сосема друга област Тракија. Како може во 9-ти век да постои некаква македонска писменост, кога во тој 9-ти век не постоел македонски народ? Нека покаже било каков документ дека во тоа време на овие простори живеел накаков македонски народ.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh