Вчені назвали причину швидкого поширення вірусної інфекції

Вважалося, що інфекція передається через окремі частинки, заражені вірусом.

Нещодавно вчені назвали причину швидкого поширення ротавірусної інфекції, що викликає ускладнені захворювання шлунка. До них належать також спалахи на круїзних лайнерах, які, як виявилося, мають досить дивний шлях передачі – через мембрани кластерів вірусів. Вони, на думку дослідників, обтяжують хвороба.

Виявлення даних кластерів свідчить про те, що вченим потрібно поміняти стратегію в розробці існуючих методів лікування. Тільки через них ця інфекція швидко поширюється і є неймовірно заразною.

Дослідники вивчили норовіруси і ротавірус, які викликають всілякі гастроентерологічні захворювання, які можуть сприяти летального результату. Смороду найчастіше поширені в суспільних установах, а страждають ними в основному малюки або літні. Тепер же існує вакцинація проти ротавірусу, яка може вберегти дитину від підступного захворювання.

Ніхал Алтан-Боннет, керівник групи вчених «NHLBI» вважає, що їм вдалося зробити сенсаційне відкриття у вірусології, що дозволяє у майбутньому подолати віруси, що вражають шлунковокишкового тракту, а також багато респіраторні захворювання. Він зазначає, що поширення даного виду вірусу раніше ніхто не міг відстежити.

Раніше вчені з’ясували, що більшість вірусів зародився ще під час існування перших хребетних тварин.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh