Авторські статтіТехно

Вчені назвали головний компонент ідеального селфі

В ході тривалого дослідження австралійські вчені з університету Ла Троб, розташованого в Мельбурні, розкрили таємницю ідеального селфи, і тепер готові назвати його головний компонент. Заради досягнення цієї мети їм довелося детально вивчити понад 200 фотографій.


Для чистоти експерименту фахівці відібрали близько 200 знімків, розміщених на сторінках соцмережі Instagram, піддавши їх ретельному аналізу. Після зіставлення з’ясувався цікавий момент, в основному, найбільш успішними селфі були визнані ті, які відобразили ліву сторону людини. Згідно з показниками статистики, 41% передплатників виклали фото саме з такого ракурсу, 32% віддали перевагу правій стороні і лише 20% зважилися на анфас.

Дослідники відзначили, що популярні в мережі світська левиця Кім Кардаш’ян та модель Джиги Хаадід також намагаються повернутися до камери лівою стороною. Крім того, ще в епоху Відродження художники зображували на портретах ліву половину обличчя, винятком не стала і легендарна картина Леонардо Да Вінчі «Мона Ліза», яка дивиться на світ саме з виграшного боку.

Вчені пропонують любителям фотосесій алгоритм успішного селфі, згідно з яким слід взяти телефон в ліву руку, поставши перед камерою саме з цього ракурсу, злегка схиливши голову.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.