Авторські статтіЗдоров'я

Вчені назвали категорії жінок, здатних до алкоголізму

Австралійські вчені, продовжуючи дослідження в області алкоголю, отримали цікаві результати, пов’язані з вагітними жінками.

Дослідники довели, що шанси завагітніти підвищує вплив алкоголю, що у свою чергу впливає на опіоїдні рецептори нервової системи. Але трапляється так, коли вже вагітні дівчата продовжують пити алкоголь, забуваючи, що вже вагітні і у них з’явиться малюк. Вчені також визначили, що існує 2 категорії дам, здатних до алкоголізму. Серед таких названі жінки без освіти і жінки, у яких є вища освіта.

Статистика показала, що різниця серед них полягає лише в кількості випитого алкоголю. Неосвічені дамі схиляються в бік задоволення, яке вони отримують від цього виду напоїв. Жінки ж з вищою освітою частіше розуміють шкоду, яку можуть завдати своїй дитині, якщо будуть зловживати. Згубна звичка пити надмірна кількість алкоголю може призвести до незворотних наслідків та захворювань дитини в утробі, такі як: зміна генетики, вплив на хромосомний матеріал, всілякі пороки серця, пошкодження ембріона, порушення психічного і інтелектуального розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh