Авторські статтіЗдоров'я

Вчені назвали категорії жінок, здатних до алкоголізму

Австралійські вчені, продовжуючи дослідження в області алкоголю, отримали цікаві результати, пов’язані з вагітними жінками.

Дослідники довели, що шанси завагітніти підвищує вплив алкоголю, що у свою чергу впливає на опіоїдні рецептори нервової системи. Але трапляється так, коли вже вагітні дівчата продовжують пити алкоголь, забуваючи, що вже вагітні і у них з’явиться малюк. Вчені також визначили, що існує 2 категорії дам, здатних до алкоголізму. Серед таких названі жінки без освіти і жінки, у яких є вища освіта.

Статистика показала, що різниця серед них полягає лише в кількості випитого алкоголю. Неосвічені дамі схиляються в бік задоволення, яке вони отримують від цього виду напоїв. Жінки ж з вищою освітою частіше розуміють шкоду, яку можуть завдати своїй дитині, якщо будуть зловживати. Згубна звичка пити надмірна кількість алкоголю може призвести до незворотних наслідків та захворювань дитини в утробі, такі як: зміна генетики, вплив на хромосомний матеріал, всілякі пороки серця, пошкодження ембріона, порушення психічного і інтелектуального розвитку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.