Авторські статтіТехно

Вчені: На Місяці двічі загинуло все живе

Історія супутника Землі криє в собі безліч таємниць, вважають фахівці.

Місяць тисячоліттями була огорнута численними міфами та легендами. І навіть сьогодні, в епоху сучасних технологій, коли люди вже побували на поверхні супутника Землі, людство не може сказати, що знає про нього все.

Місяць криє в собі безліч таємниць, одну з яких, можливо, розкрила міжнародна група дослідників. Вчені стверджують, що він міг бути придатним для життя мінімум двічі в своїй історії, і двічі там загинуло все живе.

Фахівці впевнені, що водяного льоду на поверхні Місяця і під ним набагато більше, ніж прийнято вважати. Це могло б говорити про те, вважають експерти, що тут могла зародитися життя 4 і 3,5 мільярда років тому. Саме в ці періоди умови на Місяці були максимально прийнятні для цього.

Відповідь на питання, що ж могло знищити все живе на Місяці, вчені дати поки не можуть. Можливо, причиною тому послужили катаклізми, викликані падінням численних астероїдів, кратери від яких на поверхні світила ми спостерігаємо сьогодні. Цілком ймовірно, що та ж доля може спіткати Землю в майбутньому, адже історія вже знає випадки, коли з-за падіння на планету гігантських космічних тіл гинули цілі види, а природні умови кардинально змінювалися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.