Техно

На Меркурії виявлені трильйони тонн води

Вчені Великобританії і США з’ясували, що на Меркурії є близько трьох мільйонів тонн води. Для нашої планети це досить меленькое число, але не для Меркурія.

Дослідники здивувалися, дізнавшись про кількість води на Меркурії, адже це найближча планета до сонця. Вчені запустили в космос апарат Messenger, який посилає радарні хвилі від водяного льоду. Досліджуючи Меркурій, вони з’ясували, що товщина льоду становить 50 метрів. Мінусом даного апарату виявилося те, що він може вловлювати радіохвилі тільки тоді, коли пролітає над відкритим кратером. Тому вчені зайнялися підрахунком кратерів самостійно, з допомогою знімків. Остаточні результати показали, що води на Меркурії близько трьох мільйонів. Це число в 40 разів менше обсягу води у всіх озерах Землі, але набагато більше передбачуваного вченими числа раніше.

Автори дослідження впевнені, що така кількість води, могли принести на планету тільки комети. Якщо комети були великих розмірів і пішли вглиб планети, то ці кратери не змогли потрапити до їх дослідження. Ця вода може дуже знадобиться космонавтам, які планують подальші висадки на Меркурій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України