Вчені на грані відкриття вакцини проти хламідіозу

Одноразова вакцина може зупинити епідемію хламідій, яка знищує коаліція в Австралії. Це також може прокласти шлях для людської вакцини проти хламідіозу.

Показано, що у випробуваннях нова вакцина уповільнює зростання нових інфекцій і лікує ранню стадію захворювання. Третина австралійських коал були втрачені за останні два десятиліття, в основному з-за поширення хламідій, які нині вражають від 50 до 100 відсотків диких популяцій. Хвороба, що передається статевим шляхом, викликає болючі запалення сечових шляхів, безпліддя і сліпоту.

Антибіотики можуть використовуватися для лікування хламідій у коал, альо смороду працюють тільки на ранніх стадіях захворювання, не запобігають повторне зараження, і їх необхідно вводити щодня протягом принаймні 30 днів у неволі. Більш того, деякі заражені коали залишаються безсимптомними і упускаються з виду для лікування, поки вони продовжують поширювати хворобу.

Щоб вирішити ці проблеми, Пітер Тіммс з Університету Саншайн-Коуст в Квінсленді, Австралія, і його колеги розробляють одноразову вакцину проти хламідіозу, яка забезпечує тривалий захист. Коалам вводять крихітні фрагменти бактерій C. pecorum для тренування їх імунної системи для боротьби з хламідіями.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh