Авторські статтіТехно

Вчені: Модуль “Наука” полетить на МКС рівно через рік

Спеціально розроблений лабораторний модуль «Наука» може вирушити до МКС пізніше, ніж раніше планували вчені. Запуск, найімовірніше, буде перенесено рівно на рік, так як експерти ще не готові повністю віддати в руки космосу своє «дітище».

Модуль «Наука» розробляли фахівці в спеціалізованому науковому Центрі імені Хрунічева. У даний момент апарат все ще там знаходиться. За словами фахівців, йому потрібна деяка доробка. Спочатку запуск «Науки» був запланований на грудень 2018 року, але реально це зробити тільки в кінці 2019 року і не раніше.

За словами дослідників, пристрій повністю ще не перевірено, так що для успішного отримання хороших результатів потрібно ще попрацювати. Якщо проігнорувати всі рекомендації і запустити «Науку» раніше покладеного терміну, це буде самим безглуздим вчинком, так як результатів не буде. Хоча модуль «Наука» повністю сформований і його можна вважати готовим, він ще має деякий період побути на космодромі «Байконур». Цим представники космічного агентства будуть займатися весь цей час.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України