Авторські статті

Три роки після декомунізації: Україна нарешті очистилася від пам’яток архітектури

В Україні 3 роки після декомунізації. Леніни і всілякі Енгельси з Косіорами в назвах наших вулиць – це був плювок в обличчя, тим більше після Майдану. Окупантам, вбивцям наших предків які роками будували пам’ятники на центральних площах незалежної України. Особливо було неприємно, коли деякі казали, що «це наша історія!». Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

За його словами, Гітлер теж наша історія і Ярема Вишневецький, і Сталін. Потрібно всім поставити пам ” ятника – це ж теж наша історія. Насправді ж, історія – це коли Ленін залишився в підручниках, і ми про нього пишемо, що це був чоловік, який посприяв тому, щоб було вбито мільйони людей, а коли казати про пам’ятник, то це вже не історія, а увічнення, ідеологія, поклоніння. Причому на це приниження українці 20 років йшли добровільно, просто із-за ліні, жадібності витратити копійки на зміну тих табличок, відсутність принципів, або страх ці принципи проявити.

Блогер зазначає, що тоді, коли почався Майдан і коли він переміг, було головним щоб прибрали деспотів і їх поплічників. Це було для мене найголовніше реформи і антикорупції. Тому що країна реформована і корумпована – це все одно рідна Україна, а Україна, яка шанує своїх убивць, це взагалі не Україна, це Малоросія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. А почему они не разрушили обладминистрации построенные при СССР, школы, садики, больницы, реставрируют советские здания под офисы? Надо быть последовательными. Почему ещё стоят АЭС, тэс, ГЭС?

  2. Для манкуртов еще работы много! Надо ж еще уничтожить образование,медицину!С дорогами тут порядок,темпы удивительные….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.