Авторські статтіТехно

Вчені: Мільйони непомічених астероїдів загрожують Землі

Астронавти з фонду B612, зосереджені на захисті Землі від апокаліпсису, попередили людство про мільйони астероїдів, які мчати до планеті непоміченими і загрожують знищити все живе.

У 2005 році NASA повідомило, що 90% виявлених астероїдів, діаметр яких не перевищує 140 метрів, не можуть нести загрозу Землі. Однак мільярди космічних тіл у діапазоні від 15 до 140 метрів розташовані досить близько до нашої планети, з них простежено лише близько 18 000 з усього світу, проте велика частина тіл непідконтрольні. Фахівці стурбовані тим фактом, що про астероїди неможливо нічого дізнатися, поки вони не вдарять по Землі.

Голова фонду B612 Даніка Ремі розказала, що операційні телескопи можуть виявити лише невелике число астероїдів, адже їх поле зору дуже мало, а небо просто величезна. За її словами, відкриття відбуваються дуже повільно, NASA виявляє лише близько 1000 астероїдів в рік. У фонді планують збільшити цей показник до 100 000 в рік, однак для цього необхідні космічні інструменти або телескопи.

Найбільш надійним захистом від потенційно небезпечних об’єктів «гравітаційний трактор» – космічний корабель, що літає поряд з небесним тілом і справляє на нього гравітаційне тягове зусилля, переміщаючи таким чином астероїд на безпечну відстань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.