Авторські статтіНовини

Вчені: М’які роботи допоможуть в лікуванні раку

Науковці із США створили м’яку робототехнічну систему. Вона може бути корисна в лікуванні ракових захворювань голови і шиї.

Вченим з Техасу вдалося здійснити справжній прорив у медицині, а саме в ефективному лікуванні онкології. Фахівці сконструювали робототехнічну систему, в основу якої увійшов особливий полімерний матеріал. Цей апарат здатний займати потрібне для лікування становище і надійно фіксувати положення людини під час проходження променевої терапії на онкологічні утворення.

Протягом 2014 року в США від раку порожнини рота і глотки померли 580 тисяч осіб. Дана онкологія була діагностована медиками у 1,5 мільйона жителів Штатів. Такі захворювання необхідно лікувати за допомогою впливу радіаційної терапії. Остання не травмує клітини головного і спинного мозку. Головною проблемою була відсутність системи, яка б надійно фіксувала пацієнта під час проходження процедури.

Тепер ситуація може змінитися з появою м’якої робототехнічної системи. Дана розробка зможе врятувати тисячі людей, що страждають онкологічними захворюваннями.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України