Вчені: М’які роботи допоможуть в лікуванні раку

Науковці із США створили м’яку робототехнічну систему. Вона може бути корисна в лікуванні ракових захворювань голови і шиї.

Вченим з Техасу вдалося здійснити справжній прорив у медицині, а саме в ефективному лікуванні онкології. Фахівці сконструювали робототехнічну систему, в основу якої увійшов особливий полімерний матеріал. Цей апарат здатний займати потрібне для лікування становище і надійно фіксувати положення людини під час проходження променевої терапії на онкологічні утворення.

Протягом 2014 року в США від раку порожнини рота і глотки померли 580 тисяч осіб. Дана онкологія була діагностована медиками у 1,5 мільйона жителів Штатів. Такі захворювання необхідно лікувати за допомогою впливу радіаційної терапії. Остання не травмує клітини головного і спинного мозку. Головною проблемою була відсутність системи, яка б надійно фіксувала пацієнта під час проходження процедури.

Тепер ситуація може змінитися з появою м’якої робототехнічної системи. Дана розробка зможе врятувати тисячі людей, що страждають онкологічними захворюваннями.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh