Вчені: 10 хвилин розмови з іншими людьми стимулюють мозок

Для того, щоб бути сконцентрованим, не відволікатися на дрібниці і пам’ятати все, що потрібно, не обов’язково відвідувати особливі тренінги по продуктивності. Вчені стверджують, щоб прискорити роботу мозку достатньо 10 хвилин поговорити з кимось.

Психологи провели не одне дослідження для того, щоб зрозуміти – спілкування це дуже потужна зброя, воно дуже корисно для морального і фізичного стану людини. Переговори з конкурентами приносять не сильно велику користь, а розмова з доброзичливцями, друзями, сім’єю є потужним стимулятором для прискорення процесів у людському мозку.

Вчені пояснюють це тим, що розмовляюча людина не залишається байдужою до співрозмовника і теми обговорення, у неї виникають різні емоції. Виявляється, що 10-хвилинна розмова в дружній атмосфері здатна підготувати людину до дуже складних завдань. Детальніше про це розповідається на сторінках видання Social Psychological and Personality Science.

Вчений Оскар Ібарра, який очолює групу дослідників в цій області, заявив, що добродушне спілкування змушує на підсвідомому рівні читати думки співрозмовників, а також прислухатися до чужої думки, а значить розширювати свій світогляд.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh