Авторські статтіНовини

Вчені: 10 хвилин розмови з іншими людьми стимулюють мозок

Для того, щоб бути сконцентрованим, не відволікатися на дрібниці і пам’ятати все, що потрібно, не обов’язково відвідувати особливі тренінги по продуктивності. Вчені стверджують, щоб прискорити роботу мозку достатньо 10 хвилин поговорити з кимось.

Психологи провели не одне дослідження для того, щоб зрозуміти – спілкування це дуже потужна зброя, воно дуже корисно для морального і фізичного стану людини. Переговори з конкурентами приносять не сильно велику користь, а розмова з доброзичливцями, друзями, сім’єю є потужним стимулятором для прискорення процесів у людському мозку.

Вчені пояснюють це тим, що розмовляюча людина не залишається байдужою до співрозмовника і теми обговорення, у неї виникають різні емоції. Виявляється, що 10-хвилинна розмова в дружній атмосфері здатна підготувати людину до дуже складних завдань. Детальніше про це розповідається на сторінках видання Social Psychological and Personality Science.

Вчений Оскар Ібарра, який очолює групу дослідників в цій області, заявив, що добродушне спілкування змушує на підсвідомому рівні читати думки співрозмовників, а також прислухатися до чужої думки, а значить розширювати свій світогляд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України