Авторські статтіНовини

Вчені мають намір знайти Бурштинову кімнату в тунелях під замком у Польщі

Археологи поставили за мету знайти Бурштинову кімнату в Польщі. Їх увагу привернули тунелі в окрузі польського міста Пасленк, в яких може знаходиться найдавніша прихована цінність.

Про існування Бурштинової кімнати відомо багатьом археологам. Відомості про неї були загублені  після 1944 року, але археологи не припиняють своїх пошуків в надії відшукати приховане народне багатство світу. Існує версія, що скарб схований у тунелях, які знаходяться в районі замку, розташованого в окрузі польського міста Пасленк. Згідно з інформацією вчених, Бурштинова кімната є майном Петра I і містить багато коштовностей.

Археологи попросили місцеву владу польського округу дати дозвіл на проведення розкопок тунелів під замком у Пасленку. Чиновники погодилися, адже, якщо Бурштинова кімната буде знайдена, місто стане історично-культурним, потік туристів зможе вплинути на економічний рівень. Тепер археологи чекають настання літнього періоду для підготовки до досліджень. Розкопки зможуть початися в наступному році.

Дуже великий інтерес вчених викликала розповідь місцевого населення про те, що в період Другої світової війни біля замку знаходилось багато завантажених німецьких автомобілів. Вчені впевнені, що розкопавши тунель під замком, зможуть знайти безліч культурних цінностей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України