Авторські статтіНовини

Вчені: 85% ракових захворювань викликані курінням

Медики довели, що близько 85% всіх ракових захворювань викликані курінням. Одним з кращих засобів профілактики раку є здоровий спосіб життя та відмова курця від шкідливої звички, в тому числі «пасивного» куріння.

Науці в даний час відомо більше двохсот видів раку. У разі виявлення будь-якго з них на ранній стадії є можливість повністю позбутися від хвороби. Фахівці з’ясували, що більше половини ракових хворих – курці, або проживаюче з ним найближче оточення, регулярно вдихали дим. Медики рекомендують регулярно проходити диспансеризацію, що дозволяє зупинити хворобу на самому початку, коли ще немає ніяких симптомів.

Заходи диспансеризації включають комплекс медичних досліджень: аналіз калу, аналіз на рак передміхурової залози, флюорографія, мамографія. Після основних можуть бути призначені додаткові аналізи: УЗД, фіброгастроскопія, комп’ютерна томографія і консультація фахівця. У минулому році близько десятка людей на ранній стадії був діагностований рак таким чином, в результаті якої всі отримали своєчасне лікування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України