Вчені: 85% ракових захворювань викликані курінням

Медики довели, що близько 85% всіх ракових захворювань викликані курінням. Одним з кращих засобів профілактики раку є здоровий спосіб життя та відмова курця від шкідливої звички, в тому числі «пасивного» куріння.

Науці в даний час відомо більше двохсот видів раку. У разі виявлення будь-якго з них на ранній стадії є можливість повністю позбутися від хвороби. Фахівці з’ясували, що більше половини ракових хворих – курці, або проживаюче з ним найближче оточення, регулярно вдихали дим. Медики рекомендують регулярно проходити диспансеризацію, що дозволяє зупинити хворобу на самому початку, коли ще немає ніяких симптомів.

Заходи диспансеризації включають комплекс медичних досліджень: аналіз калу, аналіз на рак передміхурової залози, флюорографія, мамографія. Після основних можуть бути призначені додаткові аналізи: УЗД, фіброгастроскопія, комп’ютерна томографія і консультація фахівця. У минулому році близько десятка людей на ранній стадії був діагностований рак таким чином, в результаті якої всі отримали своєчасне лікування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh