Вчені: Людство говорить на одній мові

Міжнародна команда вчених-лінгвістів з Німеччини, Нідерландів, США, Аргентини та Швейцарії у співпраці з кібернетиками прийшли до цікавого висновку. Виявляється, що всі мови в світі, на яких говорять люди, мають схожі звуки і склади, з яких формуються слова. Це говоритьпро те, що людство буквально розмовляє однією мовою.

Звичайно ж, різні мови мають принципову відмінність один від одного, однак у всіх у них є єдиний лінгвістичний фундамент з основних звуків і складів. Вчені виявили цю закономірність, проаналізувавши близько 3,7 тис. різних мов (майже дві третіх від усіх існуючих). Проводилися порівняння від 40 до 100 найбільш вживаних слів, в яких і були знайдені закономірності, на які не впливала ентомологічна група.

Фахівці відзначили, що такий феномен пояснити досить важко, так як в науковому середовищі давно вкорінилася думка про вплив місця проживання та походження на формування мови. Передбачається, що таємниця криється в особливостях освоєння мови у людей в дитячому віці, однак роботи в цьому напрямку ще дуже багато.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    Деяка частина людства не знає жодної мови

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh