Авторські статтіНовини

Експерт радить готуватися до сезону грипу вже зараз

Доктор Педро Пьєдра, професор молекулярної вірусології, мікробіології та педіатрії медичного коледжу Бейлор рекомендує населенню підготуватися до майбутнього сезону грипу та провести вакцинацію від хвороби. Він зазначив, що в даний момент існує вже досить широкий спектр вакцин для різних вікових категорій.

В цьому році Консультативний комітет з грипу заявив про те, що використання вакцини з живими ослабленими вірусами використовувати не можна, так як це тільки посилить хворобу. Тим не менш, ACIP рекомендує всім особам старше 6 місяців зробити щеплення від грипу і Пьєдра погоджується з такою заявою.

«Минулий рік для грипу видався досить слабким, але в цьому я прогнозую іншу ситуацію. Ми очікуємо, що штам H3N2 буде одним з домінуючих у нинішньому році, і якщо це вірно, то поточний сезон грипу буде помірної сили», — зазначив доктор.

Він заявив, що штам H3N2 найбільшу небезпеку представляє для літніх людей і в першу чергу порадив провести вакцинацію саме їм, зазначивши, що для вікової групи старше 65 років існує спеціальна вакцина з високим дозуванням, яка допоможе посилити послаблений з віком імунітет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України