Міжнародна команда вчених-лінгвістів з Німеччини, Нідерландів, США, Аргентини та Швейцарії у співпраці з кібернетиками прийшли до цікавого висновку. Виявляється, що всі мови в світі, на яких говорять люди, мають схожі звуки і склади, з яких формуються слова. Це говоритьпро те, що людство буквально розмовляє однією мовою.
Звичайно ж, різні мови мають принципову відмінність один від одного, однак у всіх у них є єдиний лінгвістичний фундамент з основних звуків і складів. Вчені виявили цю закономірність, проаналізувавши близько 3,7 тис. різних мов (майже дві третіх від усіх існуючих). Проводилися порівняння від 40 до 100 найбільш вживаних слів, в яких і були знайдені закономірності, на які не впливала ентомологічна група.
Фахівці відзначили, що такий феномен пояснити досить важко, так як в науковому середовищі давно вкорінилася думка про вплив місця проживання та походження на формування мови. Передбачається, що таємниця криється в особливостях освоєння мови у людей в дитячому віці, однак роботи в цьому напрямку ще дуже багато.