Авторські статтіТехно

Вчені: Люди думали про їжу не рідше, ніж про секс

Раніше існувала думка, що чоловік може представляти статевий контакт кожні 7 секунд. Нові дослідження спростували це припущення.

Вчені порівняли думки людей про їжу і про статеві стосунки. У результаті виявилося, що ті думали про їжу, як мінімум, не рідше, ніж про секс.

Твердження, що чоловіки здатні думати про секс до 800 разів на день, поки ніким не було доведено експериментально.

Навпаки, статистичні тести показують, що думки чоловіків не рідше звертаються до їжі або сну.

Їжа є такою ж основною частиною нашого життя. Багато хто приймає її набагато частіше, ніж вступають у статеві контакти. Звідси і постійні думки про неї.

Вони можуть ставати навіть нав’язливими, викликають почуття занепокоєння, що тягне за собою появу серйозних проблем. Особливо, якщо думок про їжу відводиться більша частина дня.

Тоді на другий план відходять інші моменти життя. У тому числі секс, робота і людські відносини. До такого висновку прийшли фахівці, що працюють у Канберрскому університеті.

Вчені для своїх висновків вдалися до опитування понад 4000 осіб. Виявилося, що жінки на думки про їжу витрачають не менше двох років свого життя. У чоловіків це лише 10 днів у році, тобто в день – 39 хвилин. Це виявилося не менше показника, який визначає їх роздумів про секс, майбутній або колишньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України