Авторські статтіНовини

Вчені: Любителі салатів пахнуть привабливіше для молодих жінок

Продукти, що відносяться до флори, а не до фауни, наповнюють організм корисними речовинами і сполуками, формуючи своєрідний запах при потовиділенні. Чоловіки, які надмірно захоплюються м’ясом, пахнуть специфічно, що негативно сприймається жінками на підсвідомому рівні. Про це інформує наукове видання Evolution and Human Behavior.

Сильна половина людства, що обмежує вживання виключно смаженої м’ясної їжі, віддаючи велику перевагу фруктам, сокам, овочевим салатам, «пахне» набагато приємніше. На думку вчених, це відбувається завдяки «каротиноїдам», які є у складі фруктів і овочів, які в цілому позитивно впливають на формування запаху поту. При засвоєнні чоловічим організмом овочів, ягід і фруктів, він виробляє певні хімічні сполуки, які на підсвідомому рівні впливають на жінок, які приємно дивуються «чистому» диханню сексуального партнера, який потіє під час активного сексу.

Гостре відчуття жінками запаху шкіри чоловіка і чистоти його дихання пов’язано з еволюцією, так як стародавні представниці слабкої статі довіряли виключно своїм відчуттям при виборі партнера для спільного життя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.