Авторські статтіНовини

Марихуана робить щурів ледачими і не здатними виконувати складні завдання

Нове дослідження, проведене в Університеті Колумбії, підтверджує факт, що марихуана викликає лінь і зниження рівня когнітивних здібностей людини. До таких висновків вони прийшли після експериментів на щурах.

У дослідженні, опублікованому в журналі психіатрії та неврології, доведено, що тетрагідроканнабінол (THC) змушує щурів менше сприймати когнітивні завдання. Ця речовина є основним компонентом в марихуані, тому негативний вплив можна вважати підтвердженим. Автор дослідження Мейсон Силвейр підкреслив, що коли вони дали цей інгредієнт щурам, то стали спостерігати підвищений рівень ліні і відсутність реакції на зовнішні подразники. Вчені підкреслили, що тварини могли виконувати завдання, але просто не хотіли цього робити. Після цього вони почали детальніше вивчати вплив тетрагідроканабінолу.

Вони навчали 29 щурів, яким необхідно було надалі вибрати легку або важку задачу. При нормальних обставинах, більшість гризунів воліли важкі завдання, щоб заробити велику нагороду. Але коли щурам давали ТНС, тварини перейшли на більш простий варіант, незважаючи на погану винагороду. Під час експерименту вчені також виділили ряд компонентів, які не чинять значного впливу на організм щурів. У зв’язку з цим, фахівці прийшли до висновку, що не всі речовини, які містяться в марихуані, є шкідливими для організму людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.