Вчені: Лоскіт налагоджує спілкування

Вчені з Німеччини багато часу витратили на дослідження, мета яких-встановити, як саме лоскіт впливає на людей, яка її природа і для чого вона взагалі потрібна організму. З’єднання ясувалося, що вона сприяє налагодженню зв’язку між людьми.

Фахівці вирішили провести експеримент над лабораторними щурами і встановили, що вони також як і люди боятися лоскоту, з чого був зроблений певний висновок, згідно з яким неврологічний механізм лоскоту – збудження нейронів в соматосенсорной корі мозку, який, швидше за все, загальний для всіх видів.

Вчені змогли довести, що дані відчуття може розвиватися у соціалізованих тварин, які за допомогою гри можуть налагоджувати контакти. Щури, наприклад, в ігровій формі реагують на лоскіт, думаючи, що з її допомогою можна розташувати до себе партнера і встановити з ним міцний зв’язок.

Крім цього фахівці кажуть, що лабораторного щура не до лоскоту, якщо вона відчуває сильний переляк, збудження або переживання. У підсумку варто сказати, що лоскіт – вроджене еволюційне пристосування, яке навчило ссавців грати, і посприяла встановленню зв’язків всередині певних видів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh