Техно

Вчені: Лоскіт налагоджує спілкування

Вчені з Німеччини багато часу витратили на дослідження, мета яких-встановити, як саме лоскіт впливає на людей, яка її природа і для чого вона взагалі потрібна організму. З’єднання ясувалося, що вона сприяє налагодженню зв’язку між людьми.

Фахівці вирішили провести експеримент над лабораторними щурами і встановили, що вони також як і люди боятися лоскоту, з чого був зроблений певний висновок, згідно з яким неврологічний механізм лоскоту – збудження нейронів в соматосенсорной корі мозку, який, швидше за все, загальний для всіх видів.

Вчені змогли довести, що дані відчуття може розвиватися у соціалізованих тварин, які за допомогою гри можуть налагоджувати контакти. Щури, наприклад, в ігровій формі реагують на лоскіт, думаючи, що з її допомогою можна розташувати до себе партнера і встановити з ним міцний зв’язок.

Крім цього фахівці кажуть, що лабораторного щура не до лоскоту, якщо вона відчуває сильний переляк, збудження або переживання. У підсумку варто сказати, що лоскіт – вроджене еволюційне пристосування, яке навчило ссавців грати, і посприяла встановленню зв’язків всередині певних видів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України