Авторські статтіНовини

Карцинома Меркеля агресивно наступає

Учені з Швеції опублікували доповідь і статистику прогресуючого виду онкології – раку шкіри карцинома Меркеля. Фахівці стурбовані – за останні 20 років кількість випадків захворювання збільшилася на 100%.

Вчені з Академії Сальгренська при ГетеборгськомуУніверситеті, Швеції опублікували наукову доповідь і статистику за останні 20 років прогресуючого виду онкології – раку шкіри карцинома Меркеля. Фахівці вказують, що у вказаний період часу хвороба стрімко поширюється і кількість випадків захворювання збільшилася на 100%.

Всього з 1993 року в Швеції зареєстровано 594 людини з карциномою Меркеля, крім цього онкологія поширюється і по іншим скандинавським країнам. З кожним роком пацієнтів з раком шкіри і його рідкісним проявом у вигляді карциноми надходить все більше. Вчені порівняли 1993 рік та 2012, саме в цих роках вказано зростання захворювання на 100%. Протягом п’яти років після виявлення хвороби третина пацієнтів помирає від цього летального виду онкології.

Дерматолог Оскар Заара закликає міністерство охорони здоров’я Швеції звернути увагу на доповідь і всіляко попереджати громадян про можливий результат при частому перебування під прямими сонячними променями в зонах, де немає товстого озонового шару в атмосфері, який зупиняє шкідливий спектр ультрафіолетових променів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.