Авторські статтіНовини

В Єрусалимі розпочато реставрацію Гробу Господнього

Група експертів розпочала реставрацію Кувуклію – древньої каплиці збудованої всередині Базиліки Христового Воскресіння у Єрусалимі над гробом, у який після розп’яття було покладено тіло Ісуса, інформує «Catholic Herald».

Проект спрямований на зміцнення і збереження самого Кувуклію. Останні ремонтні роботи над ним проводились 200 років тому після великої пожежі в Базиліці. Кувуклій уже давно потребує ремонтних робіт, однак цьому заважали міжконфесійні чвари християнських громад, кожна з яких контролює частину Базиліки.

Уже кілька років Кувуклій знаходиться в аварійному стані. Тільки тимчасове його закриття ізраїльською поліцією, яка була стривожена безпекою паломників, які відвідують Гріб Господній, змусила православних та вірмен забути про свої чвари і дозволити ремонтні роботи на Кувуклію.

Проект реставрації Кувуклію за попередніми оцінками коштуватиме 3,3 млн. американських доларів. Католицька Церква, а також православний Єрусалимський Патріархат і Вірменська апостольська церква поділили витрати між собою. Також значну суму на реставрацію пожертвував король Йордані Абдала.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.