Авторські статтіТехно

Вчені: Канарська течія впливає на міграцію птахів через Атлантичний океан

Вчені з Великобританії встановили, що Канарська течія має першорядне значення для птахів, які здійснюють міграцію через Атлантичний океан. На думку дослідників, людство повинно уважно ставитися до даної проблеми.

Вчені розповіли, що до цього не було достовірно відомо, як саме птахи долають такий складний переліт через Атлантичний океан. Для того, щоб дізнатися подробиці такої міграції, дослідники причепили до їхніх лап невеликі пристрої з камерою.

Результатом стало відкриття, що Канарська течія має першорядне значення в подібному перельоті. Вона характеризується тим, що вона піднімає на поверхню чисту воду з глибинних течій. Наслідком цього є різноманіття форм життя в цій частині Атлантичного океану. Тому, птиці влаштовували тут відпочинок і харчувалися рибою та іншою океанічної живністю.

Однак діяльність людини представляє велику загрозу Канарській течії. Її багатство манить компанії, які займаються промисловим виловом риби. Така діяльність людини може знищити цю унікальну частину океану, і серйозно нашкодити птахам, які займаються міграцією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.