Делегація Ватикану на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро

Представницька делегація Ватикану перший раз в історії візьме участь в церемонії відкриття XXXI літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Захід пройде 5-21 серпня 2016 року за участю понад 10,5 тис. спортсменів, які представлятимуть 206 національних олімпійських комітетів.

Заступник секретаря Папської ради з культури — монсеньйор Мельхор Санчес де Тока-і-Аламеда  повідомив, що запрошення є результатом зміцнення відносин між Святим Престолом і Міжнародним олімпійським комітетом. Іспанський священик заявив, що Ватикан хоче підтримувати постійний зв’язок зі спортивними установами. На його думку, це принесе користь обом сторонам, тому що Церква і світ спорту можуть «багато чого навчитися» один від одного.

Міжнародний олімпійський комітет буде одним з головних організаторів зустрічі на тему «Спорт на службі людству», яка 5-7 жовтня 2016 року пройде у Ватикані. Протягом триденного форуму мова піде про те, як спорт і віра можуть допомогти в побудові більш інклюзивного суспільства, посприяти формуванню громадянської свідомості та відповідальності за життя спільнот і людей, а також створення на особистому і колективному рівнях більш здорових, сильних і глибоких зв’язків. Організатори сподіваються, що в цьому заході візьмуть участь багато видатних спортсменів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh