Авторські статтіНовини

Вчені: Жувальна гумка з канабісу здатна допомогти кишечнику

Дослідження припускає, що жувальна гумка з канабісу може вилікувати синдром роздратованого кишечника (СРК), зменшуючи хворобливі спазми шлунка і контролюючи здуття живота. Про це пише наукове видання Newkerala.

Дослідники з Університету Вагенінген в Нідерландах стверджують, що каннабідіол (КБД) – основний компонент в марихуані – може полегшити спазми товстої кишки, які, як видається, є основною причиною симптомів.

“Ми дуже раді бачити, що Axim Biotechnologies Inc (AXIM) досягла ще однієї віхи у своїй клінічній програмі розвитку. Це перше просування в дослідженні канабіноїдів для лікування СРК в медичній історії, і дає наочний приклад того, як далеко попереду AXIM у своїх програмах клінічного розвитку”, – сказав доктор Стюарт Тітус, генеральний директор компанії Medical Marijuana Inc.

Дослідження є першим у своєму роді, яке перевіряє зв’язок між КБД і СРК. Починаючи з наступного місяця, розпочнеться тестування жувальної гумки з канабісу, зроблене американською фірмою Medical Marijuana Inc. Для цього будуть використовувати 40 учасників, віком від 18 до 65 років.

Жувальна гумка буде містити 50 мг КБД, і учасники зможуть жувати їх в кількості до шести в день, щоб контролювати спазми шлунка, здуття живота, біль та інші симптоми. Попередні дослідження показують, що продукт може зменшити хворобливі спазми шлунка і контролювати здуття живота. Дослідження показує, що препарат буде взаємодіяти з ендогенними каннабіноідними рецепторами в шлунково-кишковому тракті людей, які страждають СРК.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України