Вчені: Жувальна гумка з канабісу здатна допомогти кишечнику

Дослідження припускає, що жувальна гумка з канабісу може вилікувати синдром роздратованого кишечника (СРК), зменшуючи хворобливі спазми шлунка і контролюючи здуття живота. Про це пише наукове видання Newkerala.

Дослідники з Університету Вагенінген в Нідерландах стверджують, що каннабідіол (КБД) – основний компонент в марихуані – може полегшити спазми товстої кишки, які, як видається, є основною причиною симптомів.

“Ми дуже раді бачити, що Axim Biotechnologies Inc (AXIM) досягла ще однієї віхи у своїй клінічній програмі розвитку. Це перше просування в дослідженні канабіноїдів для лікування СРК в медичній історії, і дає наочний приклад того, як далеко попереду AXIM у своїх програмах клінічного розвитку”, – сказав доктор Стюарт Тітус, генеральний директор компанії Medical Marijuana Inc.

Дослідження є першим у своєму роді, яке перевіряє зв’язок між КБД і СРК. Починаючи з наступного місяця, розпочнеться тестування жувальної гумки з канабісу, зроблене американською фірмою Medical Marijuana Inc. Для цього будуть використовувати 40 учасників, віком від 18 до 65 років.

Жувальна гумка буде містити 50 мг КБД, і учасники зможуть жувати їх в кількості до шести в день, щоб контролювати спазми шлунка, здуття живота, біль та інші симптоми. Попередні дослідження показують, що продукт може зменшити хворобливі спазми шлунка і контролювати здуття живота. Дослідження показує, що препарат буде взаємодіяти з ендогенними каннабіноідними рецепторами в шлунково-кишковому тракті людей, які страждають СРК.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh