Вчені: Життя на Землі виникла дуже рано

Американським фахівцям Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики вдалося оцінити ступінь ймовірності зародження нового життя на різних планетах. Життя на нашій планеті виникло дуже рано-прийшли до висновку вчені.

Група дослідників детально вивчила можливість зародження життя у період між народженням і загибеллю Всесвіту, вік якого становить приблизно 13,8 млрд. років, в той час, як вік нашої планети дорівнює приблизно 4,5 млрд. років.

Результат нового дослідження припускає, що життя на Землі з космічної точки зору зародилося передчасно. Дослідники прийшли до висновку, що ступінь ймовірності зародження нового життя у Всесвіті стане набагато вищою у більш віддаленому майбутньому.

Вирішальним фактором у цьому питанні вважається час існування зірок. Великі зірки гинуть значно раніше, а життя дрібних буде тривати протягом 10 трильйонів світлових років, таким чином часу для виникнення життя в космічному просторі буде цілком достатньо.

З іншого боку, червоні маломасивні планети-карлики представляють досить велику небезпеку для зародження нового життя своїм надпотужним ультрафіолетовим випромінюванням, здатним повністю знищити атмосферну оболонку кам’янистої планети.

Сонце до подібних червоних карликів не відноситься, а його потужність не здатна позбавити нашу планету атмосфери.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh