Авторські статтіТехно

Жінки, які після родів будують свою кар’єру, живуть довше

Жінки, які будують свою кар’єру, після чого народжують дітей, живуть значно довше за інших. Про це повідомили фахівці з психології Університету в Каліфорнії.

За словами фахівців, у сучасному світі жінки отримали майже повну рівноправність з чоловіками. Тільки в деяких випадках представники сильної статі можуть відчувати себе вище за інших. Здебільшого це стосується ставлення до жінок на робочому місці. Багато чоловіків відчувають себе більш впевнено в оточенні представниць прекрасної статі, які нижче його з посади.

Незважаючи на вищеописані тенденції, багато жінок роблять правильний вибір, вирішуючи спершу побудувати кар’єр єру і зайняти своє місце у житті, після чого замислюватися про ‘ ю та дітей. Вчені з Університету психології в Каліфорнії провели ряд досліджень і визначили, що представниці прекрасної статі, які сконцентровані на роботі в молодості, мають більшу тривалість життя.

Для отримання відомостей про причини такої тенденції фахівці провели ряд досліджень. У підсумку виявилося, що жінки, які в юному віці більше замислюються про кар’єр єру, ніж про дітонародженні, мають значно менше стресів у більш уразливому віці. Даний фактор позначається не тільки на психологічному, але і на біологічному здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.