Жінки, які після родів будують свою кар’єру, живуть довше

Жінки, які будують свою кар’єру, після чого народжують дітей, живуть значно довше за інших. Про це повідомили фахівці з психології Університету в Каліфорнії.

За словами фахівців, у сучасному світі жінки отримали майже повну рівноправність з чоловіками. Тільки в деяких випадках представники сильної статі можуть відчувати себе вище за інших. Здебільшого це стосується ставлення до жінок на робочому місці. Багато чоловіків відчувають себе більш впевнено в оточенні представниць прекрасної статі, які нижче його з посади.

Незважаючи на вищеописані тенденції, багато жінок роблять правильний вибір, вирішуючи спершу побудувати кар’єр єру і зайняти своє місце у житті, після чого замислюватися про ‘ ю та дітей. Вчені з Університету психології в Каліфорнії провели ряд досліджень і визначили, що представниці прекрасної статі, які сконцентровані на роботі в молодості, мають більшу тривалість життя.

Для отримання відомостей про причини такої тенденції фахівці провели ряд досліджень. У підсумку виявилося, що жінки, які в юному віці більше замислюються про кар’єр єру, ніж про дітонародженні, мають значно менше стресів у більш уразливому віці. Даний фактор позначається не тільки на психологічному, але і на біологічному здоров’я.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh