Аутизм можливо діагностувати голосу

Завдяки інноваційним аудиотехнологиям фахівці зможуть діагностувати аутизм у дитини тільки по його голосу. Про це заявляють датські вчені з Орхуського університету.

Експерти проаналізували більше 45-ти досліджень вокальних особливостей дітей-аутистів. Ці спостереження допоможуть у подальшому при розробці ефективної методики, що дозволяє діагностувати дитячий аутизм з урахуванням тембром голосу дитини.

Так, вчені прийшли до висновку, що ознакою розлади аутичного є високий монотонний тембр голосу. Однак дана ознака не включений у список аутичних симптомів, офіційно визнаних ВООЗ.

Доцент з Орхуського університету Фузароли Рікардо заявивши, що вже зараз є можливість розрізняти аутичних дітей від нейротипичных (тобто неаутичных), з залученням методу машинного навчання, точність якого показує показник до 90%.

Отримані в результаті дослідження дані показують, що потенційно голос – це точній індікатор аутичного захворювання. Експерти виділяють кілька особливостей дитячої мови у аутистів: надто тиха, досить гучний, раптово змінюється за тембром , монотонне. Дані захворювання робить украй негативний вплив на формування комунікативних навичок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh