Техно

Вчені: Жінки дарма обирають собі в партнери високих чоловіків

Вчені з Великобританії стверджують, що інстинкти нерідко підводять жінок. Так, вбираючи більш високого партнера, міти досить часто розчаровуються в них як у коханців.

 

Науковці з Ліверпульського університету (The University of Liverpool) провели дослідження з виявлення зв’язку між зростанням чоловіка і його обдарованістю в сексуальному плані. Опитування мешканок Великобританії показавши, що високі чоловіки розчарували абсолютна більшість представниць прекрасної статі. Дами чекали від ставних коханців відповідних розмірів чоловічого достоїнства. На ділі ж високі чоловіки ставали володарями пенісів вельми скромних розмірів. За низькими чоловіками таких диспропорцій опитані не помічали.

Вчені считают, що на підсвідомому рівні високі чоловіки сприймаються жінками як носії доброго геному, тому волають у дам підвищений сексуальний інтерес.

Крім того, на думку опитаних дам, зростання обранця впливає і на тривалість життя. Жителі одного села в Сардинії є найбільш низькорослими європейцями. Середній зріст тутешніх чоловіків складає всього 160 див. Серед місцевих жителів також зафіксовано найбільший відсоток довгожителів. Такий феномен вчені пояснили тим, що в організмі високих людей є більша кількість клітин, що, в свою чергу, збільшує ризик розвитку генних мутацій і передчасної смерті.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.