Вчені: Інтернет викликає сексуальну інертність у чоловіків

На думку дослідників, надмірне захоплення інтернетом провокує більш виражену інертність. Це з’ясувалося в ході опитування дівчат і молодих жінок, які скаржаться на те, що у їхніх коханих поступово слабшає «чоловіча сила».
Чим більше хлопці і чоловіки сидять в мережі, тим менше вони цікавляться сексом – такої думки більша частина опитаних представниць прекрасної статі.

У Західній і Північній Європі прогресує надмірне захоплення молодих чоловіків і хлопців «світовою павутиною» – інтернетом. Висока сексуальна інертність зафіксована в Скандинавії, Англії, Шотландії. Вчені стурбовані можливим ослабленням демографії внаслідок того, що завершені дослідження сексуальної активності сучасної молоді і минулого покоління разюче відрізняються.
Падіння інтересу до сексуальних ігор і статевого життя в цілому не на жарт турбує сексологів і психологів.

Промінявши реальну молоду жінку чи дівчину на віртуальні знайомства і онлайн-ігри, сучасне покоління провокує сексуальну інертність на національному рівні. Вчені найбільших американських і європейських університетів, що працюють у цій області, приступили до розробки спеціальних рекомендацій.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh