Авторські статтіТехно

Вчені: Інтернет викликає сексуальну інертність у чоловіків

На думку дослідників, надмірне захоплення інтернетом провокує більш виражену інертність. Це з’ясувалося в ході опитування дівчат і молодих жінок, які скаржаться на те, що у їхніх коханих поступово слабшає «чоловіча сила».
Чим більше хлопці і чоловіки сидять в мережі, тим менше вони цікавляться сексом – такої думки більша частина опитаних представниць прекрасної статі.

У Західній і Північній Європі прогресує надмірне захоплення молодих чоловіків і хлопців «світовою павутиною» – інтернетом. Висока сексуальна інертність зафіксована в Скандинавії, Англії, Шотландії. Вчені стурбовані можливим ослабленням демографії внаслідок того, що завершені дослідження сексуальної активності сучасної молоді і минулого покоління разюче відрізняються.
Падіння інтересу до сексуальних ігор і статевого життя в цілому не на жарт турбує сексологів і психологів.

Промінявши реальну молоду жінку чи дівчину на віртуальні знайомства і онлайн-ігри, сучасне покоління провокує сексуальну інертність на національному рівні. Вчені найбільших американських і європейських університетів, що працюють у цій області, приступили до розробки спеціальних рекомендацій.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України