Івано-Франківський Карітас розпочинає благодійну акцію «Перший портфелик – 2016»

Івано-Франківський Карітас розпочинає  благодійну акцію «Перший портфелик – 2016». Перебуваючи в ювілейному році Божого Милосердя, закликаємо усіх: «Будьте милосердні, як і Отець ваш небесний милосердний» (Лк. 6, 36)  та в особливий спосіб просимо про підтримку благодійної акції «Перший портфелик – 2016», яку вже тринадцятий рік поспіль проводить Івано-Франківський Карітас.

Останні 12 років допомогу у вигляді портфеликів, шкільного приладдя та канцтоварів отримало 2122  дітей – сиріт, напівсиріт, інвалідів та дітей, батьки  яких перебувають в зоні АТО, дітей вимушено переселених з Східних областей України та дітей, які виховуються в багатодітних та малозабезпечених сім’ях.

Станьмо частинкою живої парафії – подбаймо разом про дітей, які потребують нашої допомоги. Будьмо певні, що Господь наш, Ісус Христос, щедро благословляє за найменшу добру справу, бо словами Блаженішого Святослава «…саме в ділах милосердя Євангеліє стає видимим, а віра осягає спасенну конкретність».

Цього року підтримки та допомоги потребують понад 300 дітей, родини яких перебувають у складних життєвих обставинах. Серед них – діти-сироти, позбавлені батьківської опіки, інваліди, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, а також  діти воїнів АТО.

Якщо хочете підтримати акцію канцтоварами чи благодійними пожертвами, або ж ваша дитина потребує благодійної допомоги у вигляді першого портфелика, звертайтесь за адресою вул. Лесі Українки, 1, тел.. 77-99-89.,БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh