Духовне

Івано-Франківський Карітас розпочинає благодійну акцію «Перший портфелик – 2016»

Івано-Франківський Карітас розпочинає  благодійну акцію «Перший портфелик – 2016». Перебуваючи в ювілейному році Божого Милосердя, закликаємо усіх: «Будьте милосердні, як і Отець ваш небесний милосердний» (Лк. 6, 36)  та в особливий спосіб просимо про підтримку благодійної акції «Перший портфелик – 2016», яку вже тринадцятий рік поспіль проводить Івано-Франківський Карітас.

Останні 12 років допомогу у вигляді портфеликів, шкільного приладдя та канцтоварів отримало 2122  дітей – сиріт, напівсиріт, інвалідів та дітей, батьки  яких перебувають в зоні АТО, дітей вимушено переселених з Східних областей України та дітей, які виховуються в багатодітних та малозабезпечених сім’ях.

Станьмо частинкою живої парафії – подбаймо разом про дітей, які потребують нашої допомоги. Будьмо певні, що Господь наш, Ісус Христос, щедро благословляє за найменшу добру справу, бо словами Блаженішого Святослава «…саме в ділах милосердя Євангеліє стає видимим, а віра осягає спасенну конкретність».

Цього року підтримки та допомоги потребують понад 300 дітей, родини яких перебувають у складних життєвих обставинах. Серед них – діти-сироти, позбавлені батьківської опіки, інваліди, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, а також  діти воїнів АТО.

Якщо хочете підтримати акцію канцтоварами чи благодійними пожертвами, або ж ваша дитина потребує благодійної допомоги у вигляді першого портфелика, звертайтесь за адресою вул. Лесі Українки, 1, тел.. 77-99-89.,БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України