Вчені: Хропіння небезпечне для жінок

Жіночий хропіння для багатьох пар стає досить великою проблемою. Дослідження показало, що він ще й досить небезпечний для здоров’я слабкої статі.

Хропіння є досить вивченим явищем, усунути яке досить складно. Деякі пари навіть змушені спати окремо один від одного за такої перешкоди, особливо коли ним страждає жінка. Вченим вдалося встановити, що хропіння є звичайним недоліком повітря під час сну, він свідчить про розвитку або прогресування проблем в роботі серця або судин. На щорічній зустрічі фахівців, які займаються радіологією в США, дослідники зійшлися на думці, що особливо небезпечно таке явище для жінок.

Які бувають заспокійливі таблетки – про це ви можете прочитати у нашій статті

Професор Адріан Курта з Мюнхенського університету розповів, що у жінок і у чоловіків, які страждають від апное, або хропіння, збільшується маса лівого шлуночка. Але наслідки цього помітніше виражені серед жінок. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 6 % дорослих та 2 % дітей страждають від апное – повне або часткове припинення дихання, пов’язаного з деформацією дихальних шляхів під час сну. В окремих випадках апное може призводити до втоми, погіршення пам’яті та ряду інших проблем.

Як правило, апное супроводжується і тим, що людина хропе ночами і прокидається від нестачі повітря. На думку вчених, хропіння підвищує ризик розвитку серцевих нападів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh