Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Хропіння небезпечне для жінок

Жіночий хропіння для багатьох пар стає досить великою проблемою. Дослідження показало, що він ще й досить небезпечний для здоров’я слабкої статі.

Хропіння є досить вивченим явищем, усунути яке досить складно. Деякі пари навіть змушені спати окремо один від одного за такої перешкоди, особливо коли ним страждає жінка. Вченим вдалося встановити, що хропіння є звичайним недоліком повітря під час сну, він свідчить про розвитку або прогресування проблем в роботі серця або судин. На щорічній зустрічі фахівців, які займаються радіологією в США, дослідники зійшлися на думці, що особливо небезпечно таке явище для жінок.

Які бувають заспокійливі таблетки – про це ви можете прочитати у нашій статті

Професор Адріан Курта з Мюнхенського університету розповів, що у жінок і у чоловіків, які страждають від апное, або хропіння, збільшується маса лівого шлуночка. Але наслідки цього помітніше виражені серед жінок. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 6 % дорослих та 2 % дітей страждають від апное – повне або часткове припинення дихання, пов’язаного з деформацією дихальних шляхів під час сну. В окремих випадках апное може призводити до втоми, погіршення пам’яті та ряду інших проблем.

Як правило, апное супроводжується і тим, що людина хропе ночами і прокидається від нестачі повітря. На думку вчених, хропіння підвищує ризик розвитку серцевих нападів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України