Авторські статтіТехно

Samsung буде отримувати сканери відбитків пальців для Galaxy S10 від двох постачальників

Samsung Galaxy S10 буде використовувати вбудовані датчики відбитків пальців від двох різних постачальників, стверджує новий звіт.

Samsung Galaxy S10 очікується в лютому 2019 року на Mobile World Congress (MWC) в Барселоні, компанія, швидше за все, представити три варіанти телефону. Galaxy S10 буде мати вбудований сканер відбитків пальців, як повідомлялося раніше. У новій доповіді говориться, що Samsung буде покладатися на двох постачальників обладнання.

Згідно DigiTimes, тайванська компанія General Interface Solution (GIS) і O-film Tech з Китаю отримають замовлення на ультразвукові датчики відбитків пальців від Samsung Electronics. У звіті наводяться джерела для цієї галузі, і говориться, що, оскільки телефон представляти на MWC, «очікується, що замовлення на флагманські моделі стартують в січні».

Samsung Galaxy S10 буде мати 5,8-дюймовий та 6,4-дюймовий варіанти з OLED-дисплеями і може представити оновлений дизайн. Третій варіант буде більш доступним у порівнянні з двома іншими, і не буде мати подвійного вигнутого дисплея, як це прийнято на флагманських пристроях Samsung. Варіант high-end або Galaxy S10 Plus, швидше за все, буде обладнань підтримкою 5G.

Глава мобільного підрозділу Samsung Koh сказавши, що серія Galaxy S10 також відзначить зміну дизайну. Блумберг повідомляє, що Samsung представити три камери на Galaxy S10, а передня камера буде виглядати з екрану.

Витоки інформації також показують, що Samsung представити дисплей Infinity O на Galaxy S10. Він буде без рамок від краю до краю. У дисплеї буде отвір для передньої камери. Серія Samsung Galaxy A8s буде першою для пристроїв з таким дисплеєм.

Нова серія Galaxy S10 також буде оснащена інтерфейсом, який нещодавно продемонстрував Samsung на конференції розробників. Користувальницький інтерфейс буде заснований на AndroidPie.

Ще один звіт Wall Street Journal каже, що флагман Samsung Galaxy S10 має кодову назву «Beyond X» і буде обладнань масивним 6,7-дюймовим дисплеєм, що робить його більше, ніж Galaxy Note 9. Видання також повідомляє, що телефон буде мати комплект з шести камер, з чотирма ззаду і спереду двома. Очікується, що телефон надійде в двох варіантах процесорів: Exynos 9820 від Samsung і Qualcomm Snapdragon 855.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України