Авторські статтіНовини

Вчені: Холера є більш смертоносною для людей з першою групою крові

Вчені з Медичної школи Сент-Луїса виявили, що холерний токсин сильніше активує ключові молекули у людей з першою групою крові, тим самим піддаючи їх більш тяжким наслідкам цього захворювання. Результати дослідження були опубліковані в The American Journal of Tropical Medicine and Hygiene.

Холерний токсин більш сильно активує ключову сигнальну молекулу в клітинах кишечника у людей з найбільш поширеною першою групою крові. Високий рівень вмісту цієї речовини призводить до екскреції електролітів і води, іншими словами викликає пронос. Даний симптом, у свою чергу, характеризується зневоднюванням організму і в тяжких випадках може стати причиною смерті.

Більш часті випадки захворювання у людей з першою групою крові були помічені ще кілька десятиліть тому, однак довгий час вчені не могли знайти пояснення цьому явищу. У рамках дослідження вчені обробляли чотири групи стовбурових клітин з холерним токсином і різними групами крові, було виміряно кількість ключової сигнальної молекули в клітинах. Виявилося, що вміст даної речовини в крові першої групи в два рази більший, ніж у інших, що й призводить до більш сильного ефекту і тяжких наслідків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.