Вчені: Холера є більш смертоносною для людей з першою групою крові

Вчені з Медичної школи Сент-Луїса виявили, що холерний токсин сильніше активує ключові молекули у людей з першою групою крові, тим самим піддаючи їх більш тяжким наслідкам цього захворювання. Результати дослідження були опубліковані в The American Journal of Tropical Medicine and Hygiene.

Холерний токсин більш сильно активує ключову сигнальну молекулу в клітинах кишечника у людей з найбільш поширеною першою групою крові. Високий рівень вмісту цієї речовини призводить до екскреції електролітів і води, іншими словами викликає пронос. Даний симптом, у свою чергу, характеризується зневоднюванням організму і в тяжких випадках може стати причиною смерті.

Більш часті випадки захворювання у людей з першою групою крові були помічені ще кілька десятиліть тому, однак довгий час вчені не могли знайти пояснення цьому явищу. У рамках дослідження вчені обробляли чотири групи стовбурових клітин з холерним токсином і різними групами крові, було виміряно кількість ключової сигнальної молекули в клітинах. Виявилося, що вміст даної речовини в крові першої групи в два рази більший, ніж у інших, що й призводить до більш сильного ефекту і тяжких наслідків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh