Авторські статтіНовини

Грибкова інфекція смертельно небезпечна для людини

Фахівці з Нью-Делі впевнені, що грибкові інфекції є більшою загрозою для життя людства, ніж малярія, або рак молочної залози. За словами професора Нілу з Абердинського університету, близько одного мільйона чоловік йдуть з життя внаслідок наявності грибкових інфекцій щороку.

На жаль, вчені не змогли розробити поки ще вакцину проти цієї недуги.

Раніше про спалахах грибкового вірусу попереджали медичні працівники з Великої Британії. Міністри охорони здоров’я винесли ряд попереджень щодо вірусу, який спричинив захворювання 40 осіб на південному-сході Англії.

Дана інфекція вперше була виявлена в 2009 році на японській території. Після цього лікарі зафіксували її у частинах Азії та Південної Америки.

У центрі з контролю і профілактики захворювань (CDC) розповіли, що грибок потрапляє в кров і розповсюджуються по всьому організму, викликаючи серйозні інвазивні інфекції у деяких пацієнтів. Крім того, чужорідні речовини часто не реагують на протигрибкові препарати.

Це свідчить про те, що існує близько п’яти мільйонів видів грибків, але лише три основні групи можуть спричинити собою летальний результат. Відомо, що грибкові інфекції є більш смертоносними для тих, хто має ослаблену імунну систему.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України