Авторські статтіТехно

Програми для визначення термінів зачаття дитини виявилися неефективними

Всім відомі додатки для смартфонів часто застосовуються користувачами по всьому світу. Виявляється, програма, яка допомагає вирахувати терміни зачаття, не дала належного ефекту представницям прекрасної половини.

Група американських науковців вважає, що такі сервіси в апріорі не можуть стати ефективними. Враховуючи, що в даний час все більше жінок репродуктивного віку вдаються до використання таких додатків, дослідники розглянули близько сотні програм з маркету, що стосуються народжуваності.

Вдалося встановити, що близько половини власників гаджетів на території США скачували ці програми. Автор роботи Доктор Маргарет Дуейн розповів, що у цих дівчат підхід до інформування здійснюється на основі фертильності у вигляді спроби уникнення зачаття.

Говорячи про ефективність таких методів, вони залежать від самої ж панянки. Дані сервіси допомагають зручним чином відстежувати біомаркери народжуваності. Медики рекомендують жінкам, які мають намір користуватися програмою, звернути до кваліфікованого фахівця, який в доступній формі пояснити і навчить відслідковувати необхідний період.

Повернувшись до самого експерименту, лікарі аналізували більше 95 додатків народжуваності, доступних в iTunes, Google, або Google Play. Виявилося, лише 30 з них можуть приблизно порахувати родючі дні. Експертів обурило, що 55 з сервісів мотивувалися тим, щоб жінки уникали вагітності. Нарешті, лише шість із загальної кількості надали ідеальну точність в підрахунках.

Лікарі рекомендують всім дівчатам скористатися додатком iCycleBeads, який створений співробітниками Джорджтаунського університету. Він є ліцензованим і абсолютно точним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України