Авторські статтіНовини

Приймати душ слід за певними правилами

Приймати душ слід за певними правилами, інакше людина може нашкодити своєму здоров’ю, про це повідомили вчені з США.

Як повідомляють американські фахівці, довгий прийом душу шкідливий організму. Пояснюється це тим, що вода навіть без мила, при тривалому нанесенні на шкіру може руйнувати захисну оболонку, що є у кожної людини. При відсутності цієї оболонки, шанс підхопити якесь захворювання збільшується в рази, а щоденний прийом душу може призвести до шкірних захворювань і розвитку екземи.

Вчені також акцентують увагу на тому, що мочалку для миття тіла слід міняти як мінімум двічі на місяць, пояснюючи це тим, що в ній збираються всі бактерії із-за скупчення частинок шкіри. Вони також порівняли мочалки для тіла з губкою для посуду, яку людина в середньому міняє раз в тиждень.

Експерти зробили зауваження в адрес людей, які миються під гарячою водою. За словами фахівців, вода високої температури руйнує оболонку і дуже шкідлива особливо шкірному покриву голови, тому після прийому душу в таких умовах може почати боліти голова. До вибору мила також порекомендували ставитися відповідально, і уточнили, що слід підбирати виключно те, яке відповідає типу шкіри людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.