Вчені довели, що у світі існує 4 види жирафів

Вчені підтвердили припущення, що в світі існує чотири види жирафів, а не один, як було прийнято вважати раніше. Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі Current Biology.

Автори дослідження акцентували увагу на тому, що думка про існування лише одного виду жирафів на нашій планеті є помилковою, і кожен з видів має свої унікальні особливості. Це підтверджує припущення про те, що кожен з представників певного виду має гетерогенний таксон.

Після того, як це вдалося довести, вчені відразу ж дали назви кожному з видів. Якщо раніше в світі прийнято було вважати наявність лише одного Giraffa camelopardalis, то тепер все залежить від місця розташування кожного представника. Південний жираф – таке ім’я було дано групі тварин з ПАР, Ботсвани і Намбії, Масаї – для мешканців Танзанії, Кенії та Замбії, Сітчастий – для Ефіопії і Кенії і Північний – для жирафів зі східної та центральної частини Африки.

Вчені акцентують увагу на тому, що ключові особливості кожного з видів такі ж, як і у білих з бурими ведмедями. Для того, щоб підтвердити свої здогадки, фахівці взяли проби мітохондральної ДНК зі шкіри 190 жирафів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh