Авторські статтіНовини

Вчені довели, що у світі існує 4 види жирафів

Вчені підтвердили припущення, що в світі існує чотири види жирафів, а не один, як було прийнято вважати раніше. Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі Current Biology.

Автори дослідження акцентували увагу на тому, що думка про існування лише одного виду жирафів на нашій планеті є помилковою, і кожен з видів має свої унікальні особливості. Це підтверджує припущення про те, що кожен з представників певного виду має гетерогенний таксон.

Після того, як це вдалося довести, вчені відразу ж дали назви кожному з видів. Якщо раніше в світі прийнято було вважати наявність лише одного Giraffa camelopardalis, то тепер все залежить від місця розташування кожного представника. Південний жираф – таке ім’я було дано групі тварин з ПАР, Ботсвани і Намбії, Масаї – для мешканців Танзанії, Кенії та Замбії, Сітчастий – для Ефіопії і Кенії і Північний – для жирафів зі східної та центральної частини Африки.

Вчені акцентують увагу на тому, що ключові особливості кожного з видів такі ж, як і у білих з бурими ведмедями. Для того, щоб підтвердити свої здогадки, фахівці взяли проби мітохондральної ДНК зі шкіри 190 жирафів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.