Марсохід NASA показав нові якісні фотографії ландшафту Марса

Багаторівневе геологічне минуле Марса розкривається в приголомшливій деталізації в нових кольорових зображеннях, продемонстрованих марсоходом NASA, який в даний час вивчає області «Червоної планети».

Зображення були отримані завдяки Mast Camera (Mastcam) 8 вересня. Команда вчених планує зібрати кілька великих, кольорових мозаїк з безлічі знімків, зроблених в одному місці на Марсі. «Наукова команда Curiosity була просто в захваті, і погодилася вирушити в цю поїздку через деякий час», – заявив один з авторів дослідження.3 2 1

Фото: https://www.nasa.gov/

«Вивчення цих останків дало нам краще розуміння стародавніх піщаних дюн, які формуються й були поховані. Всі вони змінилися після впливу підземних вод і хімічних речовин», – доповнив учений.

Нові зображення показують останню обстановку на Марсі. Вчені також зазначили, що їм вдалося встановити місце, де марсохід буде перебувати довгі роки. Там 9 вересня було розпочато буріння вглиб планети, щоб вивчити весь ландшафт Марса. Curiosity приземлився недалеко від гори Sharp в 2012 році і досяг підніжжя в 2014 році після того, як успішно підтвердив існування мікробів в марсіанських озерах. Це в свою чергу підтвердило, що на планеті було раніше життя.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh