Авторські статтіТехно

Вчені досліджують нервову систему і мозок давніх комах

Палеонтологи з різних країн зможуть досліджувати нервову систему і мозок ракоподібних на основі знайдених останків предків комах, які проживали близько 500 мільйонів років тому.

Як виявилося, очі комах були складні, а мозок простий.

Вчені знайшли останки Kerygmachela kierkegaardi на території Гренландії. Ці комахи ставилися до класу динокарид. Очі разом з мозком добре збереглися, тому їх можна буде досліджувати.

Передбачалося, що у стародавніх тварин і комах складний мозок, поділений на кілька відділів, і прості очі. Але на ділі все виявилося навпаки. Результати дослідження показали, що мозок не поділявся на відділи, а очы були складними. Вчені прийшли до висновку, що за будовою очей стародавні комахи нагадують сучасних оксамитових черв’яків.

Ученые исследуют нервную систему и мозг древних нсекомыхТакож дослідники виявили, що тіло істоти покривало 11 шорстких відростків, вона мала довгий хвіст і круглу голову.

З допомогою досліджень вчені зможуть встановити еволюцію істот під дією різних факторів, які впливали на них протягом пів мільярда років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.