Митрополит Ігор (Возьняк) призначив духівника Пліснеському заповіднику

Високопреосвященніший Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор (Возьняк) своїм Дикретом Вх. ЛВ 17/1426 призначив всечеснішого отця Віталія Барабаша духівником колективу Комунального закладу Львівської обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» на прохання директора заповідника п. Володимира Шелепа.

Попередньо бажання отримати відповідного духівника, який би опікувався колективом Заповіднику висловив ще його засновник – видатний український археолог благопокійний п. Михайло Филипчук. Проте передчасна смерть відклала здійснення його мрії.

Отець Віталій Барабаш є священиком Львівської Архиєпархії УГКЦ, парохом сіл Княже, Бонишин, Золочівка, духівником Товариства християнського життя «Воїни Христа Царя». Отець провадить авторську програму «Суботня кухня з о. Віталієм» на місцевому інформаційному порталі Золочів.нет та співавторську програму «Кава з цинамоном» на сайті «Католицький Оглядач». Отець Барабаш неодноразово брав участь в археологічних дослідження та археологічних розкопках у якості волонтера. У 2014 році, на самому почату московитської агресії проти Україні о. Барабаш провів місяць часу в якості військового капелана на московитсько-українському фронті. З 2014 по 2016 рік отець приймав активну участь у волонтерському русі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh