Авторські статтіНовини

Вчені: Домашня їжа приносить більше користі

Вчені визначили причини того, що домашня їжа корисніша для організму. За словами дослідників, є кілька факторів, із-за яких вона виявляється значно корисніше фастфуду.

За останні декілька років збільшилося число людей, що страждають від надмірної ваги, а основною причиною цього явища, за словами багатьох вчених є поширеність фастфуду і звички споживати висококалорійну їжу. Також дослідники відзначили, що сьогодні велика кількість людей втратили інтерес до приготування домашньої їжі, натомість стали прихильниками громадського харчування.

Експерти підкреслюють, що для тих, хто харчується поза будинком, а також не знає точний склад продуктів розрахувати обсяг спожитих калорій вкрай складно. Вони просто з’їдають порцію, оскільки за неї сплачено в повній мірі. До того ж зазначається, що в місцях забезпечення громадського харчування люди більш часто замовляють десерти, а також різні солодкі газовані напої, що аналогічним чином призводить до набору зайвої ваги. До того ж підкреслюється, що люди в компанії деяких знайомих здатні з’їсти практично в 2 рази більшу кількість їжі, ніж удома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України