Вчені дізналися, скільки люди можуть платити за годину позитивних емоцій

Практично кожну людину щодня відвідує думка про те, що він готовий віддавати за позитивні емоції гроші і з задоволенням б уникав негативних проявів людської натури. Нещодавно американським дослідникам вдалося з’ясувати, скільки ж люди готові платити за годину хороших емоцій.

Крім цього, учених цікавило, чи готові люди платити, щоб уникнути поганих почуттів (страху, сорому і так далі). Як виявилося, ще як готові. Дані дослідження, фактично, по пунктах розглянуло дані питання, спираючись на ранжируванні вартості. Крім цього вони відзначили, що баланс негативних і позитивних емоцій має досить суттєвий вплив на суб’єктивне благополуччя.

Учасникам тесту давали на вибір різні емоції з широкого спектру людських взаємин, і вони вказували суму, яку готові віддати за те чи інше почуття.

Як виявилося, найдорожчими виявилися зовсім не позитивні емоції, а уникнення негативних. 108 доларів люди готові віддати, щоб в певній ситуації не відчувати жалю, сотню – за незручність, 95 – за печаль. Самим недорогим виявилося почуття спокою, адже за нього пропонують лише 45 доларів, учасники тесту готові віддати за щастя $80.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh