Авторські статтіНовини

Вчені дізналися, скільки люди можуть платити за годину позитивних емоцій

Практично кожну людину щодня відвідує думка про те, що він готовий віддавати за позитивні емоції гроші і з задоволенням б уникав негативних проявів людської натури. Нещодавно американським дослідникам вдалося з’ясувати, скільки ж люди готові платити за годину хороших емоцій.

Крім цього, учених цікавило, чи готові люди платити, щоб уникнути поганих почуттів (страху, сорому і так далі). Як виявилося, ще як готові. Дані дослідження, фактично, по пунктах розглянуло дані питання, спираючись на ранжируванні вартості. Крім цього вони відзначили, що баланс негативних і позитивних емоцій має досить суттєвий вплив на суб’єктивне благополуччя.

Учасникам тесту давали на вибір різні емоції з широкого спектру людських взаємин, і вони вказували суму, яку готові віддати за те чи інше почуття.

Як виявилося, найдорожчими виявилися зовсім не позитивні емоції, а уникнення негативних. 108 доларів люди готові віддати, щоб в певній ситуації не відчувати жалю, сотню – за незручність, 95 – за печаль. Самим недорогим виявилося почуття спокою, адже за нього пропонують лише 45 доларів, учасники тесту готові віддати за щастя $80.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.