Авторські статтіТехно

Вчені дізналися, скільки жінок п’ють алкоголь під час вагітності

Американські учені провели спеціальне дослідження, в ході якого з’ясували, яка кількість жінок продовжують пити алкоголь під час планування вагітності або на ранніх термінах очікування дитини. У дослідженні взяли участь понад 5000 жінок.

Вчені дізналися, скільки жінок п'ють алкоголь під час вагітності
Вчені дізналися, скільки жінок п’ють алкоголь під час вагітності

Фахівці із США розповіли, що приблизно половина вагітних жінок продовжують пити алкоголь в той час, коли вони намагаються завагітніти, або на ранніх термінах, як правило, до того, як дізнаються, що вони чекають дитину. В ході експерименту вчені в телефонному режимі провели опитування жінок, які перебували приблизно на шостому тижню вагітності, і ще раз, коли термін становив приблизно три місяці. Під час іншого опитування жінки відповідали на питання про їх вживанні алкоголю. Як з’ясувалося, близько 70 відсотків жінок сказали, що вони планували свою вагітність та вживали алкоголь. Будучи на третьому місяці вагітності, 55 відсотків жінок заявили, що вони вживали алкоголь протягом останніх чотирьох місяців. Це означає, що вони не відмовлялися від спиртного, коли намагалися завагітніти і під час перших місяців.

Майже всі жінки сказали, що вони зовсім перестали вживати алкоголь приблизно на четвертому тижню вагітності. Приблизно в цей час багато хто з цих жінок провели тест на вагітність і виявили, що очікують дитину, кажуть дослідники. Дані досліджень були опубліковані на сторінках закордонного наукового видання Obstetrics & Gynecology. Нагадаємо, що в минулому році американський Центр по контролю і профілактиці захворювань рекомендував жінкам, які планують завагітніти, утримуватися від вживання алкоголю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.