Вчені дізналися, як запобігти спадковим захворюванням

Синдром ламкої X-хромосоми є генетичним захворювання і найбільш поширеної спадкової причиною інвалідності у чоловіків. Вчені дізналися, як попередити це спадкове захворювання.

Дослідники з Школи медицини UNC використовували МРТ у дослідженні мозку 100 немовлят. З досліджуваних 27 дітей страждали синдромом ламкої Х-хромосоми, а 73 дитини були здорові. Результати дослідження показали, що у дітей з синдромом було менш розвинуте біла речовина порівняно з немовлятами, які були здорові.

Свої висновки експерти опублікували в JAMA Psychiatry. Вчені стверджують, що отримані факти допоможуть у вивченні синдрому і допоможуть виявляти схильність дитини, що може запобігти і вилікувати захворювання в майбутньому.

Співавтор Хізер Х. Хазлет, доцент кафедри психіатрії також зауважив, що дані вивчення білої речовини вчені зможуть використовувати для діагностики ефективності лікування синдрому».

Перший автор дослідження, Джейсон Вольф, підкреслив, що цінність дослідження у тому, що кількість білого речовини можна змінити за допомогою оперативного втручання на ранніх стадіях розвитку. Саме це допоможе попередити це спадкове захворювання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh