Місячна Одіссея прийшла в російські школи

З 15 січня 2018 року освітній рішення «Місячна Одіссея», спільний проект Об’єднаної Ракетно-Космічної Корпорації, держкорпорації «Роскосмос» і компанії LEGO Education, з’явиться в російських школах і центрах додаткової освіти.

«Місячна Одіссея» розроблена на базі платформи LEGO MINDSTORMS Education EV3. З її допомогою учні 5-9 класів зможуть на практиці набувати та вдосконалювати навички в області технології, інформатики та фізики.

В основу проекту лягла чинна російська програма освоєння Місяця до 2035. У процесі роботи над проектом діти будуть вирішувати всі завдання, з якими зіткнутися космонавти при висадці на Місяць: від підготовки ракети-носія до будівництва місячної бази. Для розробки технічної частини та навчальної програми набору залучалися справжні інженери НВО «Енергія» і корпорації ОРКК. Тому всі фрази об’єкти рішення, наприклад, ракета-носій «Ангара», місячний посадковий модуль, корабель «Федерація» виглядають як справжні, а завдання максимально наближені до реальних проблем, які можуть постати перед космонавтами.

До складу рішення «Місячна Одіссея» входять методичні матеріали, робочі та тематичні інтерактивні моделі LEGO Education, тренувальний мат і велике поле для проектних робіт. Навчально-методичні матеріали «Місячної Одіссеї» розраховані на 144 години навчальної діяльності і пропонують педагогам 20 STEM-орієнтованих проектних робіт.

«При розробці «Місячної Одіссеї» ми ставили перед собою завдання не просто долучити дітей до робототехніки та технічних спеціальностей, а навчити вирішувати реально існуючі завдання. За допомогою нашого набору школярі можуть уявити подорож до Місяця і спробувати самостійно організувати його технічну базу», – зазначила Ольга Ломбас, директор LEGO Education в Росії і СНД.

Робота з рішенням максимально наближена до реальності, адже всі запропоновані проекти спираються або на історію космонавтики, або на існуючі проектні розробки в рамках підкорення ближнього космосу. Спочатку діти виконують тренувальні місії, знайомлять їх з принципами проектування сучасних програмно-апаратних платформ, а потім застосовують отримані знання при виконанні відкритих місячних місій.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh