Авторські статтіНовини

Чому чоловіки готові платити за інтим

Вчені з Південної Африки, Витватерсрандского університету, а також вчені з університету в Белфасті дізналися, з якої причини більшість представників чоловічої статі готові платити за секс. З’ясувалося, що більшій частині опитаних чоловіків, доводилося користуватися послугами дівчат за викликом перебуваючи у шлюбі.

У даному дослідженні брали участь 466 респондентів у віці від 31 до 50 років. Трохи менше половини чоловіків зізналися, що мали «секс за гроші» не більше трьох разів на рік. При цьому, вони змогли аргументувати чому саме їх залучили дівчата, що пропонують інтимні стосунки за гроші.

За словами опитаних, користуватися послугою інтимному зв’язку за гроші, їх підштовхує непорозуміння зі своїм постійним статевим партнером. З дівчатами, які працюють у даній сфері, опитаним виявилося простіше говорити про свої бажання, ніж з власними законними дружинами.

Саме з цієї причини, майже половина респондентів готові платити за секс, бо від цього виду інтимному зв’язку вони відчували справжню насолоду.

Нагадаємо, що раніше вченими з Каліфорнійського університету було виявлено, що чоловіки, які користуються послугами дівчат за викликом, більш схильні до застосування грубої сили і насильства, на відміну від тих, кому байдужий такий вид послуг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.