Авторські статтіТехно

Китайський вірус HummingBad проник в десять мільйонів гаджетів з ОС Android

За даними зарубіжних засобів масової інформації, китайський вірус HummingBad проник в десять мільйонів гаджетів, які працюють на базі операційної системи Android.

Фахівці запевняють, що подібного роду віруси зустрічаються досить часто, але конкретно в цьому випадку масштаб зараження вражаючий.

Основною метою вірусу HummingBad є заробіток легких грошей його проектувальниками. Зараження пристрою відбувається наступним чином: вірус аудитується у систему, далі викачує сторонні додатки, після чого відкриває рекламні банери, приносячи розробникам близько трьохсот тисяч доларів.

Також фахівці підозрюють, що даний вірус отримував доступ до особистої інформації, що надавало можливість продавати зацікавленим особам конфіденційні дані користувачів пристроїв.

Варто зауважити, що проектом вірусного ураження, як вважають експерти, займалися програмісти з пекінської мультимільйонної рекламної компанії з назвою Yingmob.

Однак, корпорації Yingmob і Google дану ситуацію не збираються пояснювати.

Між тим, на думку професіоналів, подібні прецеденти здатні привести не тільки до масштабних ділових, але й до міжнародного рівня скандалів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.